Back berry Z10

Shitet nga: APOSTOL 22 Nën 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Korçë
TELEFONI ESHTE 2 JAVE I PERDORURE I RI FARE I ERDHURE NGA USA I CBLLOKUARE PUNON ME CDO KARTE DHE KA SOFT E RI STL-100 ESHTE SHUME I SHPEJT SI TEL ,,.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim