Sony Ericson Walkman Wt13i

Shitet nga: kristi 29 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 LEK   100 000 LEK

Komuna: Korçë
Shes Sony Ericson Wt13i !!! Celulari shitet se bashku me kufjet dhe karikusin !
Touch -in e ka shum te mire ! Telefoni eshe ende i ri nuk ka demtime ! Cmimi 10.000 lek te reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim