Kamer SHARP MODEL NO VL-E41S

Shitet nga: XXX 20 Mar 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Video kamera
Kamera ka 5 muaj qe ka erdhur nga GJERMANIA nuk eshte perdorur asnjeher.ndodhet ne gjendje shume te mire me te tera paisjet sic e shikoni dhe vet per cdo lloj prove.
Shitet per arsye mosperdorimi!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim