Televizor antik

Shitet nga: toni 04 Jan 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK   5 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
televizor filips antik 30 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim