salle interneti komjutera dhe ps 3

Shitet nga: danjel 26 Maj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 000 LEK

Komuna: Korçë
6 pc lenovothinkcentre te kompletuar me tv 19 maus tastier camer me parametrat me poshte
250 gb hdd 1 gb card grafice procesor dualcore 3.2 ghz 2 gb ram etj
2 ps3 320 gb hdd 2 tv 32 polsh 5 leva dhe 7 cd origjinale si psh

net for sped undercover
pes 2010 pes 2012 pes 2013
uncharted 3
motostor apocalipt
tom clancy ghost recon
blur
te gjitha 250000 lek te reja
te interesuarit te kontaktojne ne gmailin tim
daniel.islami@gmail.com ose ne fb danjelislami@ymail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim