Xbox 360

Shitet nga: xbox 360 14 Jan 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Korçë
eshte ne gjendi pune 1 muaj i perdorur pothuajse i rri eshte i paisur me tre lojra nje loje eshte kinect ,me nje telekomand, dhe me xbox 360 kinect,dhe me kufje.memorje 250GB cmimi 300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim