10 kompjutera me parametrat e meposhteme

Shitet nga: ILIRJAN 23 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 200 EUR   2 100 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Kompjutera desktop
Shesim biznes interneti
Shes 10 kompjutera me keto parametra
3 ghz procesor intel 2.99 ghz RAM 1 GB + MUNITOR TASTIERE MAUS KUFJE KARIGE TAVOLINAT JANE TE NDARA NJE PER NJE KOMPJUTRAT JANE TE MBAJTUR MIRE DHE MARKE HP.
KOMPJUTERAT SHITEN DHE VEC E VEC 20.000 LEK 1
TE INTERESUARIT TE KONTAKTOJNE NE NR E MEPOSHTEM JU FLM PER MIRKUPTIMIN BIZNESI SHITET PER ARSYE EMIGRIMI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim