Makina te ndryshme ose me porosi sipas kerkeses

Shitet nga: makina te ndryshme 09 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
E klas 03 270cdi automatik
E klas 03 270 manual
golf 5 05 manual
passat 01 manual
citroen c3 03
golf 4 99
C klas 220cdi 02 manual
te gjitha me dogan te paguar
per makinat me porosi sherbejme vetem n eprefekturwn e korces
0039 3278703884
e klas benzin gas 2003
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim