Rezidenca Kamenic

Shitet nga: Fani Travel&Tours 04 Qer 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shërbimet : Të tjera
-Rezidenca e parë më e madhe e ndërtuar në Korcë. E pozicionuar në rrugën nacionale Korcë-Ersekë, kilometri 8. Qëllimi i rezidencës është të ofrojë komoditet, cilësi dhe cmime favorizuese.Contact Kamenica Residence

Address: National road Korca-Erseka at 8th km - Albania.

Tel : 00355 8 6370000
Tel: 00355 67 25 30672

Tel: 00355 69 5757 133
Fax: 00355 (0) 42467594
E-mail : info@kamenicaresidence.com
: kamenicaresidence@gmail.com
HP : www.kamenicaresidence.com

Tel. : 00355 (0) 42467594

Cel. : 00355 69 5757 133
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim