Ofrojme Konstruksione Hekuri dhe Frigorifere Ind..

Shitet nga: Thoma 06 Gsh 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Sektori : Të tjera
PERSHENDETJE

Ofrojme dhe sherbejme ne berjen dhe ndertimin e te gjitha Konstriksioneve dhe Kapanoneve prej hekuri, te te gjitha permasava te bera me kapriate dhe jo vetem ,..... Sherbejme ne te gjitha qytetet e Shqiperise dhe jo vetem aty.... Mjafton nje telefonate dhe ne pergjigjemi per gjithcka ne ofrojme...!!

FALEMINDERIT!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim