Perde ajri MARKA:OLEFINI 1.6 m, 9kw, gati i RI.

Shitet nga: Luan 18 Krr 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për zyrë
Perde ajri: MARKA: OLEFINI


Klasi A i energjise.
Pengon: pluhurin, insektet,ndotjen,lageshtiren.
Kontrollon mikroklimen.
Instalim i thjeshte.
Kontroll qendror.
Nivel i ulet zhurme.

Shume pak i perdor dhe akoma brenda garancise 1 vjecare prej GLOBE!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim