Salduse me 1 koke marka SELECTA

Shitet nga: Klajdi 29 Gsh 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Salduse me 1 koke marke SELECTA shitete me prove dhe me garanci . eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye mos perdorimi . Cmimi 1.700 euro i padiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim