Paisjet e nje Bar Coffe

Shitet nga: Mario 27 Sht 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Lokali eshte ne mbyllj dhe kerkon te shese gjithcka persa i perket ambjentit te nje Lokali. Ketu perfshihet gjithcka qe shihni ne foto. Gjithashtu ne shitje eshte Sistemi i Ajrimit,Kaloriferet, Kondicioneret, Banaku, Kolltuket, Karriket ngjyre kremi, Tavolinat, Dritat, Abazhuret etj. Gjithashtu shiten mobiljet e terraces(Fotoja 2).SHITET GJITHCKA QE NDODHET NE FOTOT DHE VIDEOT E MEPOSHTME.
Per me teper kontaktoni ne numrin +355 69 22 55 999 ose +355 69 65 72 776.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim