Komplete tavolinash lokali

Shitet nga: vasil 10 Nën 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 9 komplete tavolina me gjith karige. Jan 2 muaj te perdorura. Tvolinat jane plastike me xham te tejdukshem plus jastek për kariget.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim