Gjenerator

Shitet nga: robert 26 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR   25 000 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
shitet gjenerator VOLVO modeli 2004 250KW. Eshte i ri. Ka punuar vetem 2 ore qe ne 2004 ! numri shqiptar 0693851568 numri grek 00306983048705
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim