Lokal dhe hotel ne Korce

Shitet nga: Genti 03 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Hapësirat : Të tjera
Shes objekt (lokal dhe hotel) ne ndertim me te gjitha dokumentat e rregullta. Objekti eshte ne ndertim dhe deri tani jane kryer punime shume cilesore dhe qe I pershtaten vendndodhjes teper piktoreske ne te client ndodhet. Vendi ku ndodhet objekti eshte ne kodrat mbi qytetin e Korces anes rruges per ne Morave, prane kishes se Shen Todrit, vetem 5 min larg nga qendra e Korces. Siperfaqja e truallit 2.200 m2, sip.e ndertimit 800m2, Cmimi me marreveshje. Per me teper tel ne nr e treguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim