Bodrum me qera ne Korçë

Shitet nga: piro 20 Maj 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Korçë
Hapësirat : Të tjera
japim me qira nje bodrum ose apothiq per te vene mallin biznezmenet metrat jane 6metra e gjate 2metro gjere 2metro lartesi dhe nuku ka lageshti jepet me cmim te arsyshem 20.000 lek te vjetra adresa eshte ne sporti prane fabrikes te mjellit rruga petraq shamo klubi klajdi eshte bodrumi ne pallatin e ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim