Bodrum me qera ne Korçë

Shitet nga: piro 18 Maj 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 LEK

Komuna: Korçë
Hapësirat : Të tjera
japim me qira nje Bodrum ose apothiq ska lageshti eshte poshte pallatit me metra 2 metra gjere dhe 6metra e gjate lartesi 2 metra adresa ne sporti afer me fabriken e mjellit e japim me cmim te arsyshem 20.000 lek te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim