Manikin Femrash

Shitet nga: gjergji 20 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shesim ose ndrojme me manikine meshkuj 6 manikina femrash ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim