Kerkoj te blej disa komlete per bar kafe

Shitet nga: ilirxhacka@yahoo.it 07 Sht 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Kerkoj te blej disa komlete per bar kafe ne gjendje te mire sasia 10 komplete.edhe 5 komlete + 5 komplete.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim