Dyqan prej 75m2 ne Korce

Shitet nga: Thanas 15 Nën 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Korçë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet dyqan ne kompleksin City Center Korca ne katin e dyte me pamje nga pazari, 75 m2 e hipotekuar ,dyqan I ri I paperdorur asnjehere.Cmimi 1300€ \m2 I diskutueshem.cel 0698329134
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim