U SHIT FLM MERRJEP!!!...Motor benz c200(ELEGANCE..

Shitet nga: benz 07 Shk 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 000 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Të tjera
motor, kambio mercedes benz ( ELEGANCE ) c200 diesel me pompe nafte mekanike, te thjeshte.ne gjendje shum te mire pune dhe shum ekonomik.ndrrohet me IPHONE 5 ,SAMSUNG S4 te ri ose smartphone tjeter me te njejten vlere.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim