Nissan Micra per pjese kembimi

Shitet nga: Gerd 21 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Të tjera
Nisan micra viti 1998 , 1000 cc ,shitet per pjese,motori dhe pjeset e tj xhenerike jane ne gjendje sh te mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim