Strece per fiat punto

Shitet nga: sildi 15 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
jan te reja pa ven fare ne makin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim