Hekur mbrojtes DELTA i pajisur me 2 fenere HELLA.

Shitet nga: Eri 10 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Hekur mbrojtes DELTA per fuoristrade. Eshte i pajisur me 2 fenere HELLA te montuar. I pershtatshem per mjete Toyota, Nissan, Mitsubishi etj te kategorise fuoristrade.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim