Sony alpine

Shitet nga: kasetofona 26 Nën 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
kasetofonat jane ne gjendje shum te mire.te dy kane dalje per anplifikator dhe per gufer,secila shitet nga 40 lek.dhe sony ka vidioklipe 3D.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim