komplet disqe

Shitet nga: ermal 04 Dhj 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Disqe makine me 4 dadiçeke. Nr 15. Komplet 4 cope
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim