VENDOSNI NITROGEN-AZOT NE GOMAT E MAKINES

Shitet nga: Tyre center 05 Krr 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Vendosni NITROGEN-AZOT ne gomat e makines suaj.Teknologjia e fundit gjermane qe perdoret nga makinat e FORMULA 1. Perparesite e kesaj teknologjie jane-Redukton deri ne 5% konsumin e karburantit , mban kostante temperaturen e gomes ne udhetime te gjata , mban te njejtin presion ne luhatjet e temperaturave , ka qendrueshmeri te larte ne terrene telageshta dhe frenim , shton jetegjatesine e gomes dhe ruan freskine e saj deri ne fund.E gjeni vetem tek TIRE CENTER KORCA.... Sherbim falas per te gjithe klientet tane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim