SUPER OFERTE NGA TIRE CENTER KORCE

Shitet nga: tires center 11 Tet 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
ofrojme cmime shumice per te gjitha gomisterite qe duan te bashkepunojne me ne.na kontaktoni per sqarime te metejshme...ju sherbejme edhe ne menyre individuale,transporti falas ne cdo skaj te shqiperise.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim