OFERTE KRISHLINDJESH PER TE GJITHA GOMAT NE TIRE..

Shitet nga: TIRE CENTER KORCE 10 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dimri ,te pershtatshme per terrene te lageshta.Japin rezultatet me te mira ne rruget me bore dhe akull.Disponojme te gjitha numrat e qarkullueshme. Tregetojme me cmim shumice ne cdo skaj te shqiperise...Per me teper telefononi ne 0682310690.Ju mirepresim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim