Goma dimri te markave

Shitet nga: tire center 17 Mar 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Pajiseni makinen tuaj me goma dimri te projektuara per akull edhe bore.Markat me te njohura dhe me cmimet me te mira i gjeni vetem tek TIRES CENTER.Tani pervec sherbimeve falas si MONTIM,BALANCIM,VENTILA te reja ne vijme me teknologjine e fundit gjermane,vendosje NITROGJEN ose AZOT ne gomat e makines tuaj.Perparesite e kesaj teknologjie jane
REDUKTON DERI NE 5% KONSUMIN E KARBURANTIT
MBAN KONSTANTE TEMPERATUREN E GOMES NE UDHETIME TE GJATA
MBAN TE NJEJTIN PRESION EDHE NE LUHATJET E TEMPERATURAVE
KA QENDRUESHMERI ME TE LARTE NE TERRENE TE LAGESHTA DHE FRENIM
SHTON JETEGJATESINE E GOMES DHE RUAN FRESKINE E SAJ DERI NE FUND
Teknologji e fundit e cila perdoret nga makinat e FORMULA1 si dhe tek gomat e avioneve
te cilat kerkojne nje siguri te vecante. TASHME EDHE TEK TIRE CENTER NR 2 PERBALLE ME KONTROLLIN E AUTOMJETEVE.
Jeni te mirepritur.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim