Goma

Shitet nga: Nesti 24 Jan 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Çmontimi gomash trefazor
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim