GOMA MICHELINE NE TIRE CENTER KORCA

Shitet nga: tire center 11 Tet 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma europe te nje kualiteti te larte,disponojme goma per te gjitha automjetet.Sherbejme me porosi me shumice dhe pakice ne cdo qytet te shqiperise.Disponojme te gjitha markat e njohura si|:CONTINENTAL,MICHELIN,BRIDGESTONE,MATADOR,SPORTIVA etj.
SIGURIA JUAJ,DETYRIMI YNE.......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim