GOMA DIMRI TE GJITHA MARKAT E NJOHURA

Shitet nga: TIRE CENTER KORCA 11 Tet 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
TREGETOJME TE GJITHA MARKAT E NJOHURA TE GOMAVE ME CMIM SHUMICE..SHERBEJME NE CDO SKAJ TE SHQIPERISE..TELEFONONI DHE PYESNI PER GOMAT E MAKINES TUAJ...TRANSPORTI FALAS..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim