GOMA 4X4 PER TERRENE TE VESHTIRA

Shitet nga: TIRE CENTER KORCA 11 Tet 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
TE GJITHA MARKAT E GOMAVE PER MJETET 4X4 I GJENI TEK TIRE CENTER KORCA..ME CMIM TE ARSYESHEM..NA PYESNI PER GOMEN E MAKINES TUAJ.!!!.0682310690
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim