Fener i krahut te djathte per Ford Mondeo i viti..

Shitet nga: Beni 14 Qer 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
feneri eshte i ri
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim