Disqe alumini mercedes

Shitet nga: Toni Babasuli 28 Nën 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim