Disqe alumini 18

Shitet nga: ervini 01 Dhj 10:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
disqe alumini 18 me 5 dadiceke prodhim japones RLS me goma te reja 2010
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim