DISQE ALUMINI NUMER 17 PER W PASSAT ME GOMA

Shitet nga: TIRE CENTER KORCE 05 Qer 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per te gjitha automjetet .Tregeti me shumice edhe pakice.Per me shume informacion telefono 0682310690

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim