DISQE ALUMINI 15

Shitet nga: TIRE CENTER KORCE 10 Pri 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per te gjitha automjetet .Tregeti me shumice edhe pakice.Per me shume informacion telefono 0682310690

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim