DISQE 19 PER BMW X5

Shitet nga: TIRE CENTER KORCE 28 Sht 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
DISQE 19 PER X5
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim