4 Disqe 17

Shitet nga: Theodhor 29 Maj 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 LEK   300 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4 disqe 17 ne gjendje shume te mire...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim