Skuter 250cc -09 Ndrimi i mundshem

Shitet nga: vangjo 18 Nën 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Korçë
Motoçikleta : Skuter
shes skuter 250 kubik 4 kohesh shum ekonomik dhe shum i rehatshem
Motorri ka boje perle me nuance qe ndryshon sipas kohes
KA DEFEKT PISTON CILINDER QE KUSHTOJN 60MIJ LEK TE VJETRA
Nderimi i mundshem
https://www.facebook.com/ropi.plasari.1 KONTAKT NE FACEBOOK
KONTAKT NE facebook NESE ESHTE TELEFONI I FIKUR
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim