Motorr Kymco Grand Dink -07

Shitet nga: Genti 09 Gsh 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Motoçikleta : Skuter
Shes motorr skuter, marka Kymco, modeli Grand Dink, viti I prodhimit 2007, ne gjendje te shkelqyer, pothuajse si I ri, nje okazion I vertete. Motorri eshte me dokumenta te rregullta dhe shitet per arsye emigrimi. Per me teper tel ne nr e treguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim