HONDA GLX U SHIT

Shitet nga: GLX 05 Maj 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Viti: 2000
Komuna: Korçë
Prodhuesi: Honda
Modeli: GLX
Shes honda GLX 72cc motori eshte ne gjendje te shkelqyer i sapo lyer me boje orgjinale dhe i restauruar totalisht nuk eshte trazuar asnjehere nga grupi ka marmite sportive origjinal karbon.nuk ka letra.shitet per arsye se kam motor tjeter......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim