Dayang 97cc

Shitet nga: miri 01 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Korçë
shes dhe nderoj dayang 97cc te gjitha brenda te ndruara fasho piston cilinder prej honda astre ska ber 1muaj qe i kam ber servis eshte ne gjendje te shkelqyer ,ndrohet me dayang 72cc te jete ne gjendje te mire pa letra .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim