shitet akazion

Shitet nga: xxxxxx 04 Mar 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Korçë
Ford ka
Me taksa dhe siguracion u paguan sot
Dmth deri ne dhjetor 2015 jan te paguara.
Mamkina esht ne gjendje te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim