VW Passat 1.9 dizel -04

Shitet nga: Odi 19 Tet 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire.Ka erdhur nga gjermania dhe ka nje muaj e targuar.Servis motorik I sapo kryer.Me navigator,sedilje me ngrohje, klime, pilot automat,drita xenon.Dal ne qarkullim per here te pare ne 2007.Modeli 2004 fillim 2005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim