VW Passat 1.9 TDI -04

Shitet nga: Erion Bregasi 31 Maj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Korçë
Shitet Vokswagen Passat 1.9 TDI i vitit 2004. Fuqia motorike 92 kw.
Eshte i sapo ardhur nga Hollanda dhe nuk eshte blere per qellime tregetare.
I gatshem per cdo lloj prove nga ana juaj. Km origjinal eshte 225 112 km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim