VW Passat 1999

Shitet nga: Arjan 12 Nën 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Makina eshte ne gjendje shume te mire e sjelle nga italia.Goma te reja dhe me kilometra origjinale dhe me sedilje lekure.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim